L.B^g. GAMING SERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


L.B^g. GAMING Forum
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Zalbi na rabotata na Administratorite!

Go down 
+5
extrimer
Sh00t3r*
acer-mk
Desert Eagle
RetaRd$|Chimpanzee*
9 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Sh00t3r*




Број на мислења : 65
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyПон Јан 19 2009, 16:46

a jas ne sum Sad zatoa imam najmnogu banirani
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyПон Јан 19 2009, 16:51

Da za baniranje shooter e najdobar
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyПон Јан 19 2009, 16:57

Abe i sh00t3r zaborajv da napisam:( ne mi tekna sorry;)Smile
Вратете се на почетокот Go down
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyПон Јан 19 2009, 17:41

jas se zalam na tweety !!!ne si ja vrsi rabotata kako sto treba !!!!! go boli *** za serverot !!! si igra samoi citer e Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 01:24

Poveke admini, poveke zalbi. Noviot admin ghost rider epten se pokaza. Na pola mapa si menja i stava druga. Koristi wh, mozebi i aim. Citerite najke da gi proveruva. Deka koristi wh neam dokazi ama siguren sum deka koristi (skorot mu bese 15-1), a mozebi koristi i aim zatoa sto site gi ubiva so hs.

pozz
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 10:52

TAKA E BRATE!!!

JA KOGA VI VIKAV VIE NE VERUVAVTE PA SEA !!!

EVE VI
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
extrimer

extrimer


Број на мислења : 89
Age : 27
Location : Doma! :D
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 12:52

ouu nikle nemoj:D:D
Вратете се на почетокот Go down
^S^O^K^O^L^4^E




Број на мислења : 3
Registration date : 2009-01-17

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 17:57

Jas Sum RetaRd$|AdMiRaL JusT a pRo
Imam edna zalba so go izbraa za Admin GHOST Bidejki toj pred nekoe vreme Igrase samo so 4itovi ne se razbira dobro za da bide iskusen Admin
SaMo edno da znaete GHOST e 4ITER
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 17:58

Da. Koristi wh. Zal mi e sto ne go snimiv. Skor imase 15-1 i se pukase pred vreme.
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyВто Јан 20 2009, 18:04

da ghost e citer
Вратете се на почетокот Go down
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСре Јан 21 2009, 01:19

Ej head admini ve molam mozi edno prsanje ako vikat site deka ghost rider adminot e citer jas uste ne znam nemam vlezeno na server 1-2 dena ama pak brat cim velat taka ednas eden od head adminite neka vlezi neka go proveri ako ima cit znaete vie sto da napravite a ako nema ok e:)Smile pozz
Вратете се на почетокот Go down
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСаб Јан 24 2009, 14:33

AAA DENES GHOST BAS DOBRO SE POKAZA
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСаб Јан 24 2009, 16:13

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SHOOOTER ODI KAJ BAN&UNBAN NAPISIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NESTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBLELELELELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BOTTTTTTTTTTT DAJ DA GO VIDAM DOKAZOT OD KAJ SO IMAM CIT ZA ZABE GO BANIRA MYSTERIO DEKA BRAT MU IGRASE SO CIT 4 GOD POJAK OD TEBE ISTO TAKA I EXTREME ZA ZABE I MENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZA ZABEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE POSEBEN POZZ DO ACER-MK i KASPERSKY NAJMNOGU SE GRIZAT ZA MENE THX BRAKA <3 I EVE TI POSEBEN POZZ DO TEBE SHOOTER NOOOOOOOOOOOOOOB EDEN BOTTTTTTTTTTTTTTTT NE ZNAJS DA IGRAS DA BANOVAS I AKO SI 5-6 NEDELI ADMIN NISTO NE ZNAJSSSSSSS ODI DEMOCHEEEEEEEEEEEEEEEEEE I CHIMPANZEEEEEEEEEEEEEEEEEE KAJ MU E DOKAZOT DEKA IMAV CIT KADEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????? BOT ( SHOOOTER) NOOOB ADMIN (SHOOTER) NOOB EDEN DA VIKAM E POJAK OD TEBE SHOOOOOOOOOOTER BOTEEEEEE POZZ DO ACER-MK I KASPERKSY <3 BRAKA MI SE KO BRAKA THX ZA SE SO SE GRIZEVTE ZA MENE
Вратете се на почетокот Go down
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСре Јан 28 2009, 12:20

brat zs vojo e admin

ni ednas ne vlegol na server ni ednas :@
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСаб Јан 31 2009, 18:30

Imam zalba od adminot ghost deka sekogas ko ke vlezi igram na server i toj vlegva i restart mava A neli e zabraneto amx_cvar sv_Restart 1??
Вратете се на почетокот Go down
acer-mk

acer-mk


Број на мислења : 65
Age : 29
Location : Vo tvojot PC!
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСаб Јан 31 2009, 21:10

lol defenser ne lazi inaku ne e citer se iam sretnato licno so nego i sme igrale CS u Net cafe so nego !!!!:@ Ako neznaete da igrate CS kutete!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mkzilet.com
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyНед Фед 01 2009, 00:21

acer so naprajv jas ne rekov deka e citer rekov deka ko ke vlezi i mava restart ne velam deka e citer lelelelelel:(Sad
Вратете се на почетокот Go down
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 EmptyСре Фед 04 2009, 18:13

Defenser <3 Acer-mk напиша:
Ej head admini ve molam mozi edno prsanje ako vikat site deka ghost rider adminot e citer jas uste ne znam nemam vlezeno na server 1-2 dena ama pak brat cim velat taka ednas eden od head adminite neka vlezi neka go proveri ako ima cit znaete vie sto da napravite a ako nema ok e:)Smile pozz




neli ne si rekol deka e citer be konj
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
Sponsored content





Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Zalbi na rabotata na Administratorite!   Zalbi na rabotata na Administratorite! - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Zalbi na rabotata na Administratorite!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
L.B^g. GAMING SERVERS :: MKD pRo Gaming Public Server-91.150.72.226:27033 :: MKD pRo Gaming Public Server hosting by axialtech.net-
Отиди до: