L.B^g. GAMING SERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


L.B^g. GAMING Forum
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?

Go down 
+2
Desert Eagle
Kaspersky
6 posters
АвторПорака
Kaspersky

Kaspersky


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:26

Користам се знае по никот на Counter Strike , Го користам Kaspersky Internet Security 2009 , и најак е според мене не само според мене и според ранкот направен на целата планета е прв на листа.Значи ако го имате нема да имате никаков проблем со разни напади(threats).До утре да ми кажува за други антивируси дека е подобар од него нема шанси , може како втор да се каже Bitdefenderot исто така и Avast ili isto taka Nod32 овие се добри исто но не како Касперскиот.Поздрав.
П.С. Сум користел и други антвиируси за ништо не ги бива за нигде се.
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:34

Kaspersky si trebal da stais anketa na ovaa tema. Inaku ja na PC-to koristam Avast, a na Laptop-ot Avira i do sega ne sum imal nekoi problemi. Ama treba da si staam dobar anti-virus.
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:39

ia ja koristim avast i zadovolen sum mnogu pri sekoe skeniranje mi naogja po okolu 15 virusa
Вратете се на почетокот Go down
Kaspersky

Kaspersky


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:42

Не ставив анкета не ми се ставаше вака сакав да биде.
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:43

Jas na Laptopot sum zadovolen so Avira. Mi naogja virusi i gi brisam. Ama na PC-to cudno ama ne naogja virusi, a siguren sum deka e poln so visusi. Ama PC-to ne go ni koristam. Najdobro da go frlam.
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:44

za kolku go prodavas??? Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Kaspersky

Kaspersky


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:45

Desert Eagle напиша:
Kaspersky si trebal da stais anketa na ovaa tema. Inaku ja na PC-to koristam Avast, a na Laptop-ot Avira i do sega ne sum imal nekoi problemi. Ama treba da si staam dobar anti-virus.
Стај касперски , каква Авира бе нечини тоа...Стај го најакиот и уживај. cheers
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:48

Od kaj da go najdam Kasperky
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:49

od internet www.kaspersky.com
Вратете се на почетокот Go down
Desert Eagle

Desert Eagle


Број на мислења : 220
Age : 29
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:52

Ama 30-day trial version.
Вратете се на почетокот Go down
http://retards-cs-clan.forumotion.com/
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:53

epa sakas da ti prodadem pirateria kayfile
Вратете се на почетокот Go down
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:53

hehehheheheh :d:D
Вратете се на почетокот Go down
mYsteRio

mYsteRio


Број на мислења : 43
Age : 30
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:56

abe kaspersky e zakon svite antyvirusi zaedno ne sa kolku kaspersky porano ja sto go kaspersky 2008 kompjuterot mi izdrza 1god i toa go formatirav zs mi imase mnogu gluposti a sea kaspersky 2009 parcinja prae:D
Вратете се на почетокот Go down
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:57

da ama kolku plati za da go kupis ??
Вратете се на почетокот Go down
mYsteRio

mYsteRio


Број на мислења : 43
Age : 30
Registration date : 2009-01-15

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:58

bes pare bratucetmi mi go dade key to i mi traese skoro 1 god:D
Вратете се на почетокот Go down
^|!|^$carf@ce^|!|^

^|!|^$carf@ce^|!|^


Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 22:59

epa blazesiti mene mi go blokiraja od kasperskylabs
Вратете се на почетокот Go down
Kaspersky

Kaspersky


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 23:00

Pak ne svacate izlea , isto e a licenciran a piratski samo update-tite moze da vi pravat problem sve e isto inace vo AntiVirusot...Kaspersky to4no e prae parcinja sea svite zaedno protiv nego nemozat.Russian Hackers are the best...Toa od mene Smile
P.S. NEMA VRSKA AKO E PIRATSKI ISTO VIRUSITE GI BARA , TOA E VSUSNOST UKRADEN SERISKI BROJ.Svatite ednas zasvekoash i ne tropajte gluposti ako ne znaete.
Вратете се на почетокот Go down
Kaspersky

Kaspersky


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-17

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСре Јан 21 2009, 23:07

Ja imam validni keys za kaspersky ama ne se davaat tie Smile sorry ama toa e Smile inace mozes 30 days na http://www.kaspersky.com/internet_security_trial...
Вратете се на почетокот Go down
Defenser <3 Acer-mk




Број на мислења : 144
Registration date : 2009-01-13

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyЧет Јан 22 2009, 12:58

Jas kaspersky anti-virus ama 2008 i zadovolen sum
Вратете се на почетокот Go down
godlike

godlike


Број на мислења : 210
Age : 28
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-13

Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? EmptyСаб Јан 24 2009, 00:13

JA KORISTAM NOD 32
Вратете се на почетокот Go down
http://www.mocs-klan.forumotion.com
Sponsored content





Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?   Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој антивирус користите , или воопшто дали користите антивирус ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Кој оперативен систем го користите?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
L.B^g. GAMING SERVERS :: Razno :: Spam-
Отиди до: